Суперліга Парі-Матч

У важкому матчі “Харківські Соколи” переграли Одесу

Перша чверть залишилася за "Харківськими Соколами", завдяки чудовій реалізації дальніх кидків. Підопічні Олега Манойленка з 9 влучних пострілів, 7 закинули з-за дуги. На це Одеса відповіла лише 9-ма двоочковими та 2 триочковими. Варто відзначити Боггса, який зробив лише 3 кидки, але всі три з дальньої і всі влучно.  Завдяки цьому Соколи заволоділи перевагою +4.

В наступній чверті ситуація змінилася. З чотирьох спроб влучити з дальньої, лише одна у харків’ян дісталася цілі. Одесити навпаки, змогли реалізувати 4 триочкових. Окрім того, господарі заволоділи перевагою під щитами, зробивши на той момент 17 підбирань проти 11 у суперника. Завдяки цьому, підопічні Олега Юшкіна поновили паритет – 49:49.

Після великої перерви Соколи змогли переграти суперника в ключових аспектах. Підопічні Олега Манойленка реалізували 13 пострілів з гри (3 триочкових), тоді як одесити – 9 (3 триочкових). Також, гості впевненішими виглядали під щитами, зробивши 11 підбирань проти 9. Варто відзначити Місяця, Боггса, Чумакова, Графа та Шевченка, які набрали 13, 16, 15, 15 та 17 очок відповідно на той момент. Завдяки їхньому внеску "Харківські Соколи" повели +8.

Та Одеса здаватися не збиралася. 6 очок Носкова, по 2 у Артамонова, Брауна та Прокопенка дозволили рахунок зрівняти. А трохи згодом, завдяки двом влучним штрафним Блейлока господарі змогли повести +2. Та після такого ривка, на останні 4 хвилини сил залишилося менше. З боєм, але господарі поступилися "Харківським Соколам" – 100:102.

Одеса – Харківські Соколи 100:102 (25:29, 24:20, 26:34, 25:19)

Одеса: Кондраков 8 очок + 5 підбирань + 8 передач, Артамонов 11 очок + 3 підбирань + 8 передач, Браун 22 очок + 11 підбирань + 2 передач, Блейлок 24 очок + 8 підбирань + 4 передач, Прокопенко 12 очок + 4 підбирань + 0 передач, Носков 16 очок + 9 підбирань

Харківські Соколи: Місяць 16 очок + 4 підбирань + 2 передач, Боггс 20 очок + 4 підбирань + 2 передач, Чумаков 20 очок + 6 підбирань + 1 передач, Граф 18 очок + 8 підбирань + 7 передач, Шевченко 21 очок + 2 підбирань + 5 передач, Денді 7 очок + 4 підбирань + 2 передач