Суперліга Парі-Матч

“Харківські Соколи” вдруге в сезоні перемогли “Миколаїв”

Харківські Соколи перемогли вдома Миколаїв в матчі регулярного чемпіонату Суперліги Windrose – 83:71.

Перші хвилини на старті зустрічі в Харкові гості почувалися досить впевнено. Та поки господарі по-справжньому не взялися за справу. Уже до середини ігрового часту стартової чверті харків’яни наздогнали миколаївців та випередили на п’ять очок.

До кінця першої половини гри різниця зросла до 11 очок на користь Соколів. Лише один Майк Девіс набрав 17 очок – найкращий в матчі за першу половину. У головних статистичних показниках гри також перевага була на боці харків’ян.

З початком третьої чверті перевага господарів стала швидше зростати. Краще ігровий ритм піймав Деджуан Граф. Збільшилася перевага Соколів і в реалізації атак. Як наслідок, відрив від суперника в 20.

На якийсь час господарі перейшли в режим відпочинку після тиску на суперника, а той не впустив нагоди й скоротив відставання до 10-ти очок. Втім після хвилини паузи гравці Валерія Плеханова ще до початку заключної 10-хвилинки знову збільшили різницю. Тепер до 16 балів.

Запасу міцності та сил Соколам вистачило, аби довести поєдинок до другої в сезоні перемоги над Миколаєвом.

У переможців найактивнішими були Майкл Девіс (25 очок), Деджуан Граф (17) та Александар Зечевич (16).

Харківські Соколи – Миколаїв – 83:71 (25:17, 18:15, 22:17, 18:22)

Харківські Соколи: Девіс 25о + 5пр, Граф 17о + 5пд + 5пр, Зечевич 16, Шевченко 2, Глєбов – старт; Магоні 8, Нємцу 7, Сімонс 6, Нікітін 2.
Миколаїв: Волкер 17о + 10пд + 6пр, Кальніченко 14о + 5пд, Барніс 10, Тищенко 5о + 6пд, Хохоник 1 – старт; Радунич 11, Кожемякін 6, Дубоненко 5, Онуфрієв 2.