Суперліга Парі-Матч

“Харківські Соколи” в драматичному матчі поступились “Запоріжжю”

Головним діючим обличчям в стартовій чверті став лідер "Соколів" Майкл Девіс, який влучив декілька триочкових, але при цьому назбирав одразу три фоли. Загалом команди дуже багато порушували правила, однак відсоток реалізації штрафних кидків був доволі низьким: 50% у Запоріжжя проти 55% у "Соколів". Що стосується рахунку, то нікому не вдавалося створити хоча б 5-очковий відрив.

У другій десятихвилинці гра продовжила розвиватися в тому ж руслі. У Запоріжжя виділявся Еван Максвелл, йому активно допомагали Іван Міхєєв і Дейшон Френсіс. Тим часом в середині четверті у гостей стався невеликий провал, в результаті якого команда Станіслава Овдєєнко пішла у відрив – 42:34. Також потрібно відмітити, що Девіс опинився на фол-траблі, а обов’язки лідера команди взяв на себе Трой Сімонс. Незважаючи на -8, уже до кінця чверті гостям вдалося майже відігратися – 50:47 за такого рахунку команди пішли на велику перерву.

В третій десятихвилинці градус гри підвищився і одразу три баскетболісти достроково покинули майданчик: у Запоріжжя – Віталій Мальчевський і Яків Тітов, Соколів – Девіс. Команди продовжили йти очко в очко, але загальна результативність зустрічі знизилась. Перед заключною чвертю рахунок був 69:62 на користь гостей.

Четверта десятихвилинка розпочалась з вилучення Александара Зечевіча, який назбирав 5 фолів. Соколи вели +8, однак наприкінці матчу Запоріжжя зуміло відігратися та вийти вперед. Творцями міні-камбеку стали капітан команди Олександр Сізов, а також Френсіс. За 2 секунди до завершення матчу за рахунку 86:86 Максим Нікітін сфолив на Максвеллі і той таки приніс перемогу Запоріжжю, влучивши 1 раз з лінії штрафних.

Таким чином, Запоріжжя зуміло реваншуватися за поразку в першому колі.