Суперліга Парі-Матч

«Харківські Соколи» програли у Києві місцевому «Будівельнику»

Команди напередодні зустрічі ділили другу-третю сходинку в турнірній таблиці, маючи по 9 перемог у 13 матчах. Переможець цього матчу виходив на проміжне друге місце. 28 жовтня суперники вже з’ясовували стосунки між собою у Харкові. Тоді перемогли господарі – 105:99.

На цей раз «Будівельник» не дав супернику так легко атакувати і якщо у першій чверті підопічні Вадері Плеханова ще трималися у рахунку поруч з господарями, то надалі кияни почала уходиит у відрив. Рахунок 45:31 після першої половини в першу чергу був зумовлений більшою кількістю кидків киянами – 38 проти 27 при майже рівній влучності. А ще у «Соколів» було одразу 13 втрат.

І якщо в першій зустрічі команд у сезоні харків’яни спромоглись на перемогу завдяки дальнім влучанням, який тоді було 18 із 36, то тепер за першу половину вони виконали лише 9 дальніх спроб, влучивши чотири з них (при цьому 3 із 4 у Девіса).

Надалі «Будівельник» довгий час тримав розрив у рахунку, але у середині четвертої чверті «Харківські Соколи» підібрались до суперника на відстань 3-4 очок, чим повернули інтригу до матчу. Але кияни дисципліновано провели останні хвилини матчу, не випустивши перемогу. 80:71.

«Будівельник» — «Харківські Соколи» - 80:71 (19:16, 26:15, 16:19, 19:21)

«Будівельник»: Клавелл 21, Браун 8 + 8 підбирань, Стоктон 7 + 5 передач, Близнюк 10, Гордон 24 + 13 підбирань – старт; Кобець 6 + 6 підбирань, Конєв 4, Апшоу 0, Кондраков 0.

«Харківські Соколи»: Шевченко 7, Девіс 22 + 6 підбирань + 5 передач, Зечевіч 2, Глєбов 0, Граф 8 + 5 підбирань – старт; Магоні 15 + 7 підбирань + 6 передач, Нікітін 10 + 5 підбирань, Буренко 7, Сімонс 0, Нємцу 0, Кузнецов 0.