Суперліга Парі-Матч

“Харківські Соколи” програли вдома “Тернополю”

Харківські Соколи поступились Тернополю в поєдинку регулярного чемпіонату Суперліги Паріматч – 81:103.

Свіжі харків`яни зустрічалися вдома з виснаженими кілька днів тому поразкою проти Дніпра тернопільцями. Та саме гості з початку зустрічі задавали тон гри, змушуючи Соколів наздоганяти. Господарі намагалися надто далеко не відпускати гостей, хоча це й було важкувато робити без Преслі та Боггса.

У підсумку Тернопіль виграв дві стартові чверті з загальною перевагою в 9 очок. За цей час гості понад вдвічі перевершили господарів у реалізації триочкових та суттєво випереджали за підбираннями.

Більшу частину третьої чверті Соколи на рівні боролися з суперником, та все ж той перед вирішальною 10-хвилинкою ще на 3 бали збільшив розрив.

У заключній частині поєдинку господарі були вже помітно виснаженими. Тернопіль зі свого боку не збавляв обертів, тож перетнув межу в сотню набраних очок.