Суперліга Парі-Матч

Харківські Соколи дали бій Дніпру в заключному домашньому матчі

Харків`яни вже не претендують на місце в плейоф, натомість Дніпро ще бореться за друге місце за підсумками регулярного чемпіонату.

Втім вільні від турнірного тиску господарі розкуто та впевнено ввійшли в гру й надалі не збавляли ритм. За весь час стартової чверті різниця в рахунку між суперниками не зросла більше чотирьох очок. А за підсумком першої половини фаворит поєдинку Дніпро лише на три очка випередив аутсайдера. Харків`яни при цьому суттєво переграли суперника під щитами – 24:14. Щоправда і втрат господарі припускалися також більше.

На початку третьої чверті дніпряни спробували взяти контроль над грою. Та господарі досить швидко знову вирівняли гру, відігравши 8 очок відставання. А на кінець 10-хвилинки Соколи навіть вийшли вперед.

Та все ж у Дніпра виявилися сили на вирішальний ривок у заключній 10-хвилинці. Гості знову вирвалися вперед і вже не відпустили переможну перевагу.

Відтак Дніпро вчетверте в сезоні переміг Харківських Соколів та зробив крок до другого місця за підсумками регулярного чемпіонату.

Найрезультативнішими у переможців стали Тимофеєнко (16 очок), Бобров (14), Санон (14). У підсумку господарів не врятувала традиційно висока результативність Чумакова (25 очок, 12 підбирань).

Харківські Соколи свій заключний поєдинок у сезоні зіграють 9 травня в Черкасах.

Харківські Соколи – Дніпро 82:88 (19:20, 22:24, 23:19, 18:25)

Харківські Соколи: Чумаков 25о + 12пд, Пейдж 10, Шевченко 10, Богс 9, Бояркін 7о + 5пр, Преслі 7, Нємцу 5о + 6пд, Анісімов 5о + 5пд, Мусієнко 2, Місяць 2.

Дніпро: Тимофеєнко 16, Бобров 14о + 6пд, Санон 14, Глєбов 13, Шундель 9, Закурдаєв 8, Купер 7о + 6пр, Корнієнко 4о + 5пд, Терел 3, Натяжко, Коломойський, Кравцов.